Chystáme zájezd na muzikál do libereckého divadla

02.03.2015 08:19

Monty python´s spamalot

 

úterý 31. března 2015 – Šaldovo divadlo v Liberci

 Zveme vás na zhlédnutí muzikálu „láskyplně vykrádajícího film Monty Python and the Holy Grail“ v režii P. Palouše. Převzaté představení zpracované činoherním souborem Šaldova divadla poskytuje příjemný oddechový zážitek pro diváky mladší i střední generace a je dokladem vysoké úrovně libereckých herců. Pěvecky, tanečně a pochopitelně herecky podávají výkony, které by musely obstát i na nějpřednějších scénách v Praze. Je dobré si potvrdit, že naše oblastní scéna má takovou úroveň, a ukázat ji i našim studentům.

Případní zájemci hlaste se u I. Riegrové, L. Pavlatové, J. Kocourové!

    

Odjezd od budovy GIO v 17.45, další zastávky v Podmoklicích při odbočce na Žel. Brod a v Železném Brodě. Předpokládaný návrat kolem 23.hod. Studenti si domluví s rodiči zastávku, kde je budou při návratu očekávat. Konec akce na náměstí v Semilech. Pro Lomnické studenty bude možnost nastoupit i vystoupit v Lomnici nad Popelkou.

Přihlášení účastníci mají vstupenku zajištěnou, v případě onemocnění, nebo jiného důvodu k neúčasti si zajistí náhradu a tu nahlásí organizátorům (I. Riegrová, L. Pavlatová, J. Kocourová).